2014 Türkiye İş Bankası Süper Satranç Ligi Sona Erdi

2014 Türkiye İş Bankası Süper Satranç Ligi Sona Erdi

17 – 29 Ağustos 2014 tarihleri arasında Kocaeli’nde düzenlenen 2014 Türkiye İş Bankası Süper Satranç Ligi ödül töreni ile sona erdi. Törene, Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, Türkiye İş Bankası Kurumsal İletişim Müdürü Suat Sözen, Türkiye Satranç Federasyonu Başkanı Gülkız Tulay, TSF Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

TSF Başkanı Tulay yaptığı konuşmada, “Türkiye’nin ve Dünyanın değişik yerlerinden Kocaeli’ne gelerek konuğumuz olan ve günlerdir centilmence yarışan tüm kulüplerimize ve sporcularımıza teşekkür ediyorum. Sporcularımızın takım olarak mücadele etmenin önemini ve disiplinini görmek ve her tur bunlara yakından tanık olmak bizleri son derece memnun etmiştir. Kalitesinden yıllardır ödün vermeyen, Avrupa’nın ve Dünyanın en güçlü satranç ligleri arasındaki yerini her geçen yıl sağlamlaştıran Türkiye İş Bankası, Süper Satranç Ligi şampiyonu olan İstanbul Teknik Üniversitesi Socar – K.N.I., lig ikincisi olan Hatay Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, lig üçüncüsü Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nü tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

2014 Türkiye İş Bankası Süper Satranç Ligi Sona Erdi (5)
Türkiye İş Bankası Süper Satranç Liginde ki temsilcimiz, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Spor Kulübümüz ligi 5. sırada tamamladı. Ligle ilgili görüşlerinde başvurduğumuz TSF İl Temsilcimiz Ulaş Demirci: “Gecen yıl ligi 2. sırada tamamlayan Büyükşehir Belediye Spor kulümüz, bu yılda 5. sırada tamamlayarak ciddi bir başarı elde etmiştir. Bütün sporcularımızı ve kulüp yöneticilerimizi tebrik ediyorum. Gelecek yıllarda başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

Kaptanımız,“Ben başta Büyükşehir Belediyesi Başkanımız M.Fatih ERKOÇ ve kulüp başkanımız Cemal Tanrıverdi olmak üzere bize destek veren herkese teşekkür ediyorum. Ve olağanüstü performans sergileyen bütün sporcularımızı kutluyorum.”  diyerek son sözlerini kaydetti.

Satranç Süper Ligi final sıralaması şu şekilde oluştu:

1 İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SOCAR – K.N.I.
2 HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
3 BEŞİKTAŞ JİMNASTİK KULÜBÜ
4 DENİZSU AQUAMATCH SATRANÇ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
5 KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
6 AKDENİZ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
7 TARSUS ZEKA SATRANÇ KULÜBÜ
8 T.S. ALYANS SATRANÇ SPOR KULÜBÜ
9 TÜRK HAVA YOLLARI SPOR KULÜBÜ
10 ANTALYA ÇALLI SPOR KULÜBÜ
11 ANKARA DEMİRSPOR KULÜBÜ
12 MERSİN EZGİ SATRANÇ KULÜBÜ
13 ALİAĞA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

 

2014 Türkiye İş Bankası Süper Satranç Ligi Sona Erdi (1)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co