2. aziz nesil !

2. aziz nesil !
  1. aziz nesil

Hilmi Yarayıcı

Aynaya bakan ne görür ? : Kendisini görür !

Türk halkına hakaret etmek bir marifetmiş gibi, hakaretler peş peşe geliyor..

CHP’li vekilden Türk halkına hakaret

CHP Hatay milletvekili Hilmi Yarayıcı, “Memlekette her dört kişiden biri, sosyal demokrat yapıya sahip diğer üç tanesi yobaz, bağnaz” diyerek Türk halkına hakaret etti..

Daha önce hatırlayacağınız gibi: CHP milletvekili Sezgin Tanrıkulu’nun İngiliz parlamentosunda Türkiye aleyhinde sarfettiği skandal sözlerin akabinde bir diğer CHP’li milletvekili daha Türk halkına hakaret etmek için adres olarak İngiltereyi seçti. CHP Hatay milletvekili Hilmi Yarayıcı, “Memlekette her dört kişiden biri, sosyal demokrat yapıya sahip diğer üç tanesi yobaz, bağnaz” diyerek öz eleştiri yapıyorum demesi dikkat çekti..

İngiltere’de kurulan CHP Birleşik Krallık Birliği’nin düzenlediği birinci yıl yemeğinde konuşan CHP Hatay milletvekili Hilmi Yarayıcı,Türkiye’deki faşizmin artık açık ve sürekli bir şekilde yapıldığını söyleyerek “Şimdi bir de içine sos koydular, din olgusu yerleştirdiler” diye konuştu. Hakaretlerini peş peşe sıraladı..

Aziz Nesil de :” Türk halkının yüzde 60 Aptal” diyerek bizi dünyaya şikayet etmişti.. bugün ise aynı görevi CHP’liler yapıyor..

CHP’ye oy vermeyenleri ağır dille eleştiren CHP’li Vekil Yarayıcı: “FAŞİZM HEP VARDI İÇİNE BİR DE SOS KOYDULAR” CHP’ye oy veren yüzde 25 aydın var ! diyerek halkın yüzde 75’ine hakaret etti.

CHP’liler her zaman çiftte standart yapan: Kendilerinden olursa iyi, olmazsa kötü , bu bağlamda sürekli karşı tarafa hakaret eden bir zihniyet..

Genel Başkan Kemal Kılıçtaroğlu , halkın oyları ile seçilmiş Cumhurbaşkanına sürekli hakaret ederek, aslında halka hakaret ettiğini farkında ..

Halkın sevdiği oy verdiği kişiye : hakaret, halka hakarettir..

Genel başkanı böyle olan bir partinin vekilinden de fazla bir şey beklememek gerekir..

CHP’li vekilden Türk halkı için skandal sözler, bence normaldir..

Halkımız arasında tepki görmeye başladı.. ama bunu farklı beklemek gerekir, ve bunların dersini sandıkta vermek gerekir..

“MEMLEKETTE 4 KİŞİDEN BİRİ SOSYAL DEMOKRAT, 3’Ü BAĞNAZ”

Her konuşmasında : Cumhurbaşkanı, Başbakan ve Sağ seçmene hakaret etmeyi kendilerine görev sayan CHP’liler ve vekiller bu defa da İngiltere de konuştu.. Ağır hakaret içeren sözleri konuşulmaya başladı..

Hataylı vekil Hilmi Yarayıcı : Memlekette her dört kişiden biri, belki sosyal demokrat yapıya sahip diyebileceğimiz, içinde liberali, soldan sağdan Alevisi, sünnisi, soldan sağdan, ilericisi, sol sosyalisti oluştururken; diğer üç tanesi yobaz, bağnaz ve bu karakterleri içinde barındırmaya hala devam eden anlayışın temsilcileri var. Bu konuda belki bizim de eksikliklerimiz var, belki özeleştiri yapmak lazım, biz belki oradaki insanlara yeterince yetişemiyoruz, ulaşamıyoruz ve onların sorununu çözücü yerden bakamıyoruz.”

Yarayıcı, Türkiye’nin aydınlarının, sanatçılarının, yurtseverlerinin gelecek güzel günlere olan inancının tükenmediğini ve tükenmeyeceğini dile getirdi, konuşmasından sonra Türkiye de bir çok kesimden tepki aldı.

Ünlü olmak istiyorsan hakaret et !.

Türkiye de : Gazetelere haber, televizyon kanallarına haber, sanal medya da ünlü olmak istiyorsan , Türk halkına hakaret edeceksiniz..

Geçmiş yıllarda: yüzde 1 oy alan bir partinin genel başkanı çıkar başbakana hakaret eder, ünlü olmak isteyen bir asker çıkar başbakana küfür ederdi.. biri çıkar “Türk halkı kendi kendini idare edemez,” diyerek kendilerini efendi görürler, diğerleri ise köle idi..

Merhum Başbakan Adnan Menderes ile  1950-60 arasında Türk halkı kendi kendini idare etti.. 1984 -1992 arasında Merhum Cumhurbaşkanı Turgut Özal’la halkımız kendi kendini idare etti..

2002 -2016 yılları arasında Türk halkı kendi kendini idare ediyor.. CHP’li vekil Hilmi Yarayıcı söylediği gibi 4 kişiden 3 ‘ü yobaz- Bağnaz değil, bu sözü Türk halkına sarf edenler aynada kendilerini görüyorlar..

Türkiye de : halkın yararına her ne yapılıyorsa karşısında CHP vardır..

Üniversite kurulacak olur, CHP hayır der.. Yavuz Sultan Selim Köprüsüne CHP hayır der.. Nükleer santrala hayır der.. ülkemizin yararına neyapılacaksa ona hayır der.. yapılsın diyenleri ise “Yobaz- Bağnaz, aptal” olarak görür ve halkımıza bu hakareti hep yapar onun için çok fazla da önemli görmüyorum..

İç ve dış düşmanlarımıza rağmen yürü Türkiye ‘yem yürür diyorum..

İyi günler..

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co