17 Mart’tan korkuyorum..

17 Mart’tan korkuyorum..

Ak Parti Kahramanmaraş teşkilatının işi gerçekten çok zor..!
17 Mart Ak Partileri düşündürmeye başladı..
Türkiye de ilk defe : Kahramanmaraş Hafız Ali Efendi meydanından – Kıbrıs Meydanına kadar Trabzon caddesini dolduran bir miting geçmişte yapmıştı.
Sonra Türkiye de ilk defa Stadyumda kongre yaparak Türkiye tarihine bir ilk olma : imzasını da atmıştı..
Kahramanmaraş’ın çıtası çok yüksek : bugünkü yönetim bu çıtayı yakalaya bilecek mi? İşte mesele burada.. bunun için 17 Mart herkesin uykusunu kaçırdı..
Gezi Parkı ve 17 Aralık Operasyonları sonrasında İstanbul Gazlı çeşme mitingi ile milyonlara seslenen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan: Balıkesir miting fotoğrafına montaj dediler.. Sonraki gittiği yerlerdeki mitingler Balıkesir tutmadı..
Montaj diyenler: Balıkesir den sonra iddialarını güçlendirmişlerdi ki :
Adıyaman ile can gelen mitinglere : Elazığ ve Malatya ise tam damgasını vurdu, Montajcılar ne der buna bilemiyorum ama Özellikle Malatya inanılmaz bir miting oldu.
İstanbul Gazlı Çeşme’yı andıran Malatya Miting için Montajcıların çok çalışması gerekiyor.. onların işide Kahramanmaraş’ın işi kadar zor !..
Ben korkuyorum endişem var..: 17 Mart 2014 Kahramanmaraş miting den ben korkuyorum.. önceki çıtamız bizim çok yüksekdi..
Ak Parti yönetiminin geçmiş çıtanın üzerine çıkması gerekiyor..buda bugünkü imkanlarla çalışma ile zor olduğunu görüyorum..
Hani başta da söyledim ya: Stadyumda kongre, Trabzon bulvarında miting , o günleri bir kere daha yakalaya bilir miyiz ?.. işte bu beni korkutuyor..
İran- Irak- Suriye, Kıbrıs, Dünyada ki Müslümanlar, Kırım meselesi sıcak ve masada iken Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın bu seçimden her zamankinden yüksek puanla çıkması gerekiyor..
Aksi halde 1 Nisan şakası gibi tencere tava kapan sokaklara çıkar : Hükümet istifa diye bağırmaya başlarlar.. oysa bizim güçlü hükümette bugün her zamankinden daha çok ihtiyacımız var , Dünya Müslümanları bizden yardım bekliyor..
Kahramanmaraş – Malatya dan daha fazla kalabalıkla ortaya çıkmalı ama nasıl ?..
Yoksa cılız bir kalabalıkla : Başbakan’ın karizmasına zarar mı veriz işin doğrusu burası beni çok korkutuyor.. 1 Nisan sabahı mutlu uyanmak istiyorum.
Hafız Ali Efendi meydanından, Kıbrıs meydanına kadar hınca hınç kalabalığı gören Kahramanmaraş artık çok daha fazlasını yapmalı..
Stadyumda kongre yapan Kahramanmaraş her yeri Ak Parti Bayrakları ile donatarak Kahramanmaraş’ta bir tarih yazmalı ama Malatya beni korkuttu ve tabiri caiz ise biraz trsarak umutlarımız kesildi…
Mitinglerde :
A -Partililer gelir
B – meraklılar gelir,
C -diğer partilerden olanlar ne söyleyecek diye gelir..
A gurubu alkışlar, bayrak sallar..Saatlerce susmadan coşku gösteri.. B gurubu kaldırımda durur sadece dinler.. C gurubu ise kendi partileri için söz söylenmeye başladığı zaman ise alanı terk eder..
Parti mitinglerinde görürüz.. Liderin konuşması devam ederken, arkadan dağılma olur.. işte bunlar diğer partilere mensup olan kişiler..
Malatya mitingi izledim: dağılma yok ve müthiş bir heyecan vardı.. coşku ayağa kalkmıştı böyle bir miting yakın zamanda görmedim..
Bizim korkumuzda Kahramanmaraş için bundandır..
Bu seçim belediye başkanlığı ve belediye başkan adayı seçiminden çıktı.. bir anlamda hükümette güven oyu verme, bir anlamda Dünya Müslümanlarına destek verme seçimine dönüştü..
İslam Dünyasının Lideri Recep Tayyip Erdoğan’a ya evet diyeceğiz yada, hayır diyerek sadece ülkemizi değil Dünyayı umutsuzluk içine atacağız, karar sizin..
30 Mart da Sandıkları aklamamız, 17 Mart da Başbakanın yüzünü güldürmemiz gerekiyor, aksi halde Dünya Müslümanları ve Türkiye büyük sıkıntı çeker..
Malatya başbakanın miting nasıl montajlarmış onlardan biraz kurs almamız gerekiyor..
Ak Parti il başkanlığına benden söylemesi
İyi günler
07 Mart 2014

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co