16 Nisan unut

16 Nisan unut

16 Nisan unut

Artık ileriye bakalım

Evet diyene de teşekkür, hayır diyene de teşekkür ediyoruz..

Hayır diyende bizim vatandaşımız, evet diyende ! her ikisi de Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ve seçim bitmiştir.. seçimin galibi Türkiye , kayıp eden tarafı ise Avrupa Birliği üyesi ülkeler, vatandaşımızı itlerine ısırtan Hollanda, haçlılar, bu sebeple dünkü başlığım Türkiye 51.4 haçlılar 0 başlığını atmıştım.. Kazanan Türkiye oldu..

Seçimin galip geleni Türkiye Cumhuriyetidir..

Kayıp eden ise AB ülkeleri ve haçlılardır..

Bizler kardeşiz evet’ de deriz, hayır da deriz, seçim dönemi bitti, 16 Nisan’ı unutun, artık ileriye bakalım, 17 Nisan Pazartesi günün Lokantalar kapatılmadı.. Muhtarlıklar kapatılmadı.. Berberler, Kasaplar kapatılmadı..biri krallığını da ilan etmedi..

Türkiye Cumhuriyeti devleti kanunları tıkır tıkır işliyor..

Polisimiz, Askerimiz, Hakimimiz, Savcımız, velhasıl işleyen devlet kurumlarımız var ve kanunlarımız işlemeye devam ediyor..

Biz hep birlikte Türkiye’yiz..

Tek Devlet, Tek Bayrak, Tek Millet, Tek Vatan ile biz hep birlikte Türkiye’yiz, artık şu bilinci olmayı halkımıza anlatmalıyız..

Türkiye de bugün 1 Milyon’a yakın yabancı oturum almış bir bölümü vatandaşlık almış Türkiye de yaşıyor.. 3 Milyon Suriyeli yaşıyor, Ermeni, Hristiyan, Rum, Bulgar, lazı – çerkezi, Kürt ve Türk, Alevi- Sünni her kesim Türkiye de yaşıyor ve biz hep birlikte Türkiye’yiz Türk Vatandaşı olmanın birlikte mutluluğunu yaşayalım..

Parti ve görüşümüz ayrı olabilir: Ama biz birlikte Türkiye’yiz ..

Göğsümüzü gererek : Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşıyım dememiz gerekiyor..

Evet demiş olabiliriz.. Hayır Demiş olabiliriz..

Kasım 2019 da Milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı seçimi var, seçime muhtemel 20 parti girer oy vereceğiz yani görüşlerimize göre her birimizin ayrı bir partisi olacak..

Sonunda Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin ilk Devlet Başkanını seçmiş olacağız, sonuçta o seçilen kişi bizi 5 yıl yönetecek, memun kalmaz isek 5 yıl sonra yenisini seçeriz..

Önemli olan bu değil, önemli olan bugün birlik ve beraberliğimizi korumaktır..

Evet diyenleri denize dökmeyeceğimiz gibi.. Hayır diyenlerinde işine son vermeyeceğiz.. biz birlikte Türkiye’yiz..

Buradan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım, MHP Lideri Devlet Bahçeli, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçtaroğluna sesleniyorum..

Her partinin ve kurumun bir kırmızı çizgisi olması gerekiyor..

Herkes kendi partisi veya hükümet , yada Cumhurbaşkanı emri altındaki çalışanları için kırmızı çizgisini çizmelidir..

Kırmızı çizgiyi aşan bedelini ödemelidir..

Ne demek:  Evet verenleri denize dökerim !

Ne demek : Evet vermeyenlerin işine son verim !

Ne demek : Türkiye eyaletlere bölünecek !

Ne demek : Kamudan 300 bin memurun işine son verilecek ?

Ne demek : Evet verenler, salak, aptal insanlardır..!

Ne demek : Hayır diyenleri yakarım

Ne demek  : Bunlar Türkiye’yi bölüyorlar

Olmuyor beyler olmuyor, böyle siyaset olmaz, böyle idarecilik olmaz, evet diyende bizim , hayır diyende bizim, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları yeni anayasayı oyladı.. Kazanan Türkiye oldu, kayıp eden ise Haçlılar Avrupa Birliği oldu..

Bizler insanız, Robot olsak veya Mankut olsak hep birlikte hayır veya evet derdik, farklılık ayrı bir nektir.. güzelliktir.. evet diyende olacak hayır da saygı ile karşılayacağız..

Bizim kabul etmediğimiz: Avrupa Birliği Üyesi ülkelerin söylemi ve haçlılardır..

Niye derseniz : onların neyine gerek taraf olmak, hayır için çalışmak, biz Hansa , Corca soracak değiliz, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarıyız, aklımız var, evet de deriz, hayır da deriz ama sonunda bu topraklarda yaşayacak olan yine bizleriz, etle tırnak gibiyiz.. aynı aileden baba anne evet , oğlu kızı hayır dedi..

Ne olacak şimdi: oğlunun kızını evlatlıktan mı silecek ?

Evet kazandı: o çocuklar babasını, Annesini ret mi ? edecek, böyle şey olmaz, 1 Milyon 397 bin oy farkı var, üç beş sandıkta mühürsüz oy olsa ne yazar olmasa ne yazar, aradaki fark çok o ihtiraz edilen sandıkların tamamını hayır oyu yapsak bile bir şey değişmeyecek biz 16 Nisanı unutalım işimize bakalım..

Milletvekili adaylarımız, Cumhurbaşkanı adaylarımız Kasım 2019 için sahaya insinler çalışmaya başlasınlar günler şabuk geçiyor..

Kazanan Türkiye oldu..

Tek Millet, Tek Bayrak, Tek Vatan, Tek Devlet

Kayıp eden ise terör örgütlerine kucak açan, Avrupa Birliği üyesi ülkeler oldu..

İyi günler..

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co