16 Mahalle Muhtarından Erantepli’ye hayırlı olsun ziyareti

16 Mahalle Muhtarından Erantepli’ye hayırlı olsun ziyareti

30 Mart 2014 yerel seçimlerinde Onikişubat Belediyesi Meclisi üyesi ve Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi seçilen Muharrem Erantepli, bir süredir ara verdiği eğitim çalışmalarına Hayat Akademi Kurucusu olarak yeniden başladı.

muhar3

Hayat Akademi Kurucusu Muharrem Erantepli, 16 Mahalle Muhtarının hayırlı olsun ziyaretinden sonra yaptığı açıklamada şunları belirtti; “Onikişubat ilçesindeki Muhtar arkadaşlar, Hayat Akademisi’ni Kahramanmaraş’a kazandırdığımız için ve bir süredir eğitim hayatına ara verdikten sonra tekrar eğitim e katkı yapmaya başladığımız için,   hayırlı olsun ziyaretimize geldiler.  Bu ziyarette hem Kahramanmaraş’ın eğitim meselesini,  hem de muhtarlarımızın sorunlarını konuştuk. Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi olarak muhtarların sorunlarına katkıda bulunacağımızı ifade ettik. Muhtarlarımızda Büyükşehir Belediyesi’nin yapmış olduğu hizmetler için teşekkür ettiler. Mahallelerindeki eksikliklerle ilgili bilgiler verdiler. Bizde bunları not aldık. İlgili yerlere bu sorunları ileteceğiz.  Muhtarlarımızın sorunlarının çözümüne katkıda bulunacağız inşallah” dedi.

muhar1

Erantepli; “Bize hayırlı olsun ziyaretine gelen Onikişubat ilçemizde bulunan 16 Mahalle muhtarlarımıza çok teşekkür ediyorum. İnşallah bizler Kahramanmaraş için elimizden gelen gayreti göstereceğiz” dedi.

muhar

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co