15 Temmuz ‘u unutmamamız gerekiyor

15 Temmuz ‘u unutmamamız gerekiyor

Ak Parti Ekinözü İlçe Başkanı Bünyamin Şakalar

15 Temmuz ‘u unutmamamız gerekiyor

 

EKİNÖZÜ- Gazeteci Yazar Bekir Doğan’ın kaleme aldığı “15 Temmuz’a giden yol” kitabının imzalayarak Ak Parti Ekinözü ilçe başkanı Bünyamin Şakalar’a sunan Bekir Doğan,” 15 Temmuz unutulmamalı, unutturmayacağız bunun içinde bu kitabı herkesin çok iyi okuması gerekir,” dedi.

Ak Parti Ekinözü İlçe Başkanı Bünyamin Şakalar: “ İkinci basıkı da çıkan kitabı işin doğrusu merak ediyordu, inşallah kısa zamanda okuyacağım, eşe dosta partililerimize vermek üzere bir miktar da satın alarak dağıtmaya başladım..

Bu kitabın benim için iki yönü var: bir defa 15 Demmuz anlatıyor, ikincisi ise kitabın yazarı Gazeteci Yazar Bekir Doğan, Ekinözü ilçemiz Türkmenler mahallesi sakinlerinden biri olması sebebi ile bu kitabın benim yanınmda iki ayrı anlamı var,” dedi.

Gazeteci – Yazar Bekir Doğan ise : “ Ak Parti Ekinözü ilçe başkanımız Bünyamin Şakalar beye teşekkür ediyorum, bir hemşerimiz olarak bizlere destek verdi, kitabımızı bir miktar satın alarak parti üyelerine mahalle muhtarlarına dağıtacağını söyleyerek destek olması ayrı bir cest oldu.

Bünyamin Şakalar başkanıma kitab- basın yayına verdiği destekten dolayı teşekkür ediyorum,” dedi.

Gazeteci Yazar Bekir Doğan’ın kaleme aldığı 6. Kitabı olan “15 Temmuz ‘a giden yol “ isimli kitab büyük ilgi gördü.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co