1 Nisan Şakası

1 Nisan Şakası

1 Nisan Şakası

Türkiye de adalet sistemine bakın : tam bir nisan şakası  gibi !..

AYM yine şaşırttı: iki polisimizi şehit eden bölücü örgüt üyesi teröriste , adil yargılanmadın diyerek devleti , 5 bin TL tazminat ödemeye mahkum etti.

Bugüne kadar öldürülen tüm teröristlere de tazminat ödenmesi gerek derse şaşırmam olur mu ? olur ! niye olmasın burası Türkiye 1 Nisan şakasına hazır olun !..

Adalet Bakanlığına teklifim: “ Türkiye deki tüm mahkemeleri ve adliyeleri kapatın ! tüm davalara AYM baksın böylece: Hakim, Savcı, Sivil Memur olmak üzere 10 binlerce kişiye boş yere maaş verilmemiş olur..!

Türkiye Cumhuriyeti Devletine birileri sürekli ayar vermeye çalışıyor, bir bakıyorsun polis olarak karşına çıkıyor, bir bakıyorsun, asker olarak karşına çıkıyor, bir bakıyorsun, siyaset olarak karşına çıkıyor, bir bakıyorsun derin devlet olarak karşına çıkıyor, 34 yıldan beri ise terör olarak cellattın kılıcı gibi sürekli başımızın üstünde duruyor..

Türkiye Cumhuriyeti Devleti bir türlü devlet rayına oturmuyor..!

Milli bir başbakan çıkınca , Cumhurbaşkanı çıkınca oyunun şekli değiştirerek her türlü denemeyi yapıyorlar..

Bunun en açık göstergesi ise : İstanbul da konsolosların, büyük elçilerin mahkemeye gitmesidir..

Türkiye’yi diz çöktürmeye ,yeniden ayar vermeye çalışıyorlar..

Aklımızın erdiği, bugüne kadar görüp yaşadıklarımızı şöyle bir sıralamak istiyorum..

1960-70 arası 10 yıl sancılı dönem ve kan göz yaşı..

1970- 12 Eylül 1980 arası , kanlı olayların yaşandığı her gün insanların öldüğü, ancak oyunun aynı olduğu bir dönem..

Sağcı- Solcu denemesi 1960-1970 arasında tutmayınca, 1970-1980 arasında ise alevi sünni – kürt –türk demeye başladılar..

1980-84 arası kansız bir dönem.. sonra Güneydoğu da Terör örgütü PKK ve Derin Devlet Oyunları.. evinden alınıp götürülen ve öldürülen insanlar, silah zoru ile evinden alınarak dağa çırakılan sonra eline silah verilen gençler..

1984 den bugüne kadar teröre harcadığımız para ile 3 defa yeniden Türkiye kura bilirdik..

Polis Devleti Oluşturma çalışması..

Söylemez Kardeşler Çetesi..

Susurluk- Vakası..

2002-2016 dönemi ve bugün yaşadığımız olayları özetleyecek olursak..

Benim verdiğim vergiler PKK dağ kadrosuna gidiyor..

1984 yılından bugüne kadar Fetullah Gülen ve Magon Tarikatı , ülkemiz kaynaklarını yurt dışına akıtarak , Türkiye de okul yokken, acil okul ve derslik ihtiyacı varken, bizim paramızla dünya ülkelerine okul yapmaları ve bizim öz kaynaklarımız yurt dışına aktarmaları ile giden paralarımız..

Pareler Devlet Yapılanması ile : 17/25 Aralık operasyonu ile Türkiye de 237 Milyar Dolar mevduat yurt dışına özellikle AB ülkelerinin bankalarına bir günde gitmesi ile 1,30 TL olan dolar bugün 2,80 TL yükselmesinin altında yatan öz kaynaklarımızın yurt dışına kaçması oldu..

Çok yakın bir akrabam evini hanımına satarak Ziraat Bankasından Konut Kredisi kullandı.. almış olduğu parayı da Pareler Yapıya ABD ‘ye gönderdi..

Böyle 10 binlerce kişi bu işi yaptı sonunda ne oldu.. Dolar bu seviyeye geldi.. Bunlar bir nisan şakası değil acı gerçek..

Bugün bir nisan bir nisan şakası gibi bir mahkeme haberi daha:

Kadın altadıldığı, kocasından dayak yediği, kocasının başka kadınlarla birlikte olduğu için boşanmak üzere eşini yani kocasını mahkemeye veriyor..

Mahkeme kadını boşamıyor delirin yok diyor..

Kadın doktor raporları alıyor, kocasını da o kadınla yatarken videosunu çektiriyor ve mahkemeye delir olarak veriyor..

Adam: Özel hayatımıma karıştın, özel hayatımı filme çektirdin diyerek karısı ve film çeken kişiler hakkında dava açıyor ve karısı ile film çeken kişi 7 yıl hapis cezası alıyor..

100’er bin TL de tazminat ödemeye mahkum oluyorlar..

Burası Türkiye : evli olduğu halde başka kadınla fuhuş yapan kişinin hiç suçu yok, tüm suç boşanmak isteyen eşinin olup, cezaevine gönderiliyor..

Bir nisan şakası gibi mahkeme kararı

İyi günler..

 

Bu yazı için bir yorum yazın

“1 Nisan Şakası” için bir cevap

  1. Erdal dedi ki:

    Anayasa Mahkemesini kapatırlar.En kısa ve kesin çõzüm.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co