“1 Kasım Seçimlerinde Oyunu Bozacağız”

“1 Kasım Seçimlerinde Oyunu Bozacağız”

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili adayı Celalettin Güvenç

“1 Kasım Seçimlerinde Oyunu Bozacağız”

 

KAHRAMANMARAŞ/ Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Celalettin Güvenç, Kahramanmaraş Gazetesine yaptığı ziyarette ,” 1 Kasım Seçimlerinde halkımız oyunu bozacağına inanıyorum,” dedi..

Borsa Caddesi, Ticaret Borrası girişinde bulunan Kahramanmaraş Gazetesi, www.kahramanmarasgazetesi.com.tr haber sitesini haber merkezini ziyarette gelen, Vali, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye başkanı ve Ak parti Kahramanmaraş Milletvekili adayı Celalettin Güvenç, gazeteye gelişinde Bekir Doğan, Niyazi Kara, Kahramanmaraş Gazetesi çalışanları tarafından karşılandı..

SONY DSC

Beraberinde: Ak Parti Kahramanmaraş eski milletvekili Sıtkı Güvenç, Belediye meclis üyesi Muharrem Erantepli, Abdullah Sarı, ve Ak Parti üyeleri ile birlikte gelen Celalettin Güvenç, “ Devletten Resmi ilan alan gazetelerin Kahramanmaraş’ta da birleşerek 11 gazeteden 2 gazeteye düşmesi, bununla birlikte 2 haftalık 4 adet 15 günlük gazete olmak üzere 8 gazetenin yayın yapmasının değerlendirdi.

Güvenç: “ Vali iken, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı iken Mahalli gazetelerin güçlendirilmesi için öneri ve proje istedim ancak şu ana kadar çözemedik, ancak ben şuna inanıyorum ki Mahalli gazetelerim güçlü olmalı, bir ülkede basın ne kadar güçlü ise demokrasi o kadar yaygın ve sağlam temellere oturmuş demektir..” dedi.

Kahramanmaraş’ta tüm gazetelere abone olarak destek vereceğini ifade eden Celalettin Güvenç, “ Allah nasip ederse, 1 Kasım dan sonra TBMM de bu konuyu gündeme getireceğim ancak buradan halkımıza sesleniyorum, her eve bir gazete girmeli, her iş yerine bir gazete girmeli, halkımız okumayı sevmeli biz ne kadar okursak, o kadar bilgili oluruz, önce biz okumayı sevmeliyiz, çok okumalıyız, mahalli gazetelerimez destek olmalıyız,” diye konuştu.

Kahramanmaraş’ta yayın yapan gazete, internet haber siteleri ile ulusal gazete ve ajansların bürolarını ziyaret ederek çalışmaya başladığını önümüzde 38 gün gibi bir zaman var, diyen Güvenç: “ Önümüzdeki günlerde Basın’la bir toplantı yaparak daha yakından bir birimizi tanımak için bir projemiz var ama 8 milletvekili ile bu işi birlikte yapacağız ferdi benimde toplantım olacak ,” diye konuştu.

Kahramanmaraş Gazetesi, www.kahramanmarasgazetesi.com.tr haber merkezinde çalışanlarla bir süre sohbet eden Celalettin Güvenç daha sonra diğer gazeteleri ziyaret etmek üzere ayrıldı.

SONY DSC

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co